Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

США підтримають Україну, навіть якщо Бухарест скаже "ні"

Вівторок, 11 березня 2008, 08:45

Навіть якщо Україні не запропонують у Бухаресті плану дій щодо НАТО – це нічого не змінить у напрямку наближення, вважає представник Держдепартаменту США Курт Волкер.

В інтерв’ю Радіо "Свобода" він наголосив, що Сполучені Штати підтримують прагнення України та Грузії до НАТО і роблять усе, щоб допомогти їм у цьому.

"Що ми маємо? Держави – Україна та Грузія, які виявили бажання наблизитися до трансатлантичної співдружності, до НАТО. Ми підтримуємо це натхнення. З нашого боку відповідь є: "Так"! Ми кажемо, що вітаємо такі прагнення Грузії й України. Це – аспект напрямку", - заявив Волкер.

За його словами, НАТО веде інтенсивний діалог із Україною і Грузією на тему їхнього членства в Альянсі.

"Ми хочемо їм допомогти, це зрозуміло... Чи ми запропонуємо їм план дій щодо членства? Це – рішення, яке має ухвалити НАТО... Якщо цього не станеться в Бухаресті, то аспект напрямку все одно залишається тим самим: ці країни висловили бажання наблизитися до НАТО, ми хочемо їм допомогти", - наголосив Волкер.

Волкер є виконувачем обов’язків заступника Держсекретаря США з європейських та євразійських питань, його кандидатуру адміністрація Джоджа Буша пропонує на посла США в НАТО, зазначає радіо.

Як відомо, саміт НАТО в Бухаресті розпочнеться 4 квітня.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування