Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЦВК не вивело Київраду з коми

Вівторок, 11 березня 2008, 10:46

Засідання ЦВК, на якому вона мала зареєструвати депутатів від Київради за списком БЮТ, не відбулося через відсутність кворуму.

Про це повідомила у залі засідань виконувач обов’язків голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

За її словами, голова ЦВК Володимир Шаповал на даний момент перебуває у відрядженні, а його заступник Андрій Магера "зранку зателефонував і сказав, що він у лікарні".

Крім того, Усенко-Чорна додала, що причина відсутності секретаря ЦВК Тетяни Лукаш невідома, хоча "вона зранку перебуває на роботі, однак незважаючи на повідомлення засідання ЦВК, не з'явилась на нього".

Так само не відомо, про причини відсутності члена ЦВК Тамари Астахової від Партії регіонів.

Інші члени ЦВК від Партії регіонів, зокрема Юрій Данилевський та Олександр Шелестов офіційно повідомили про перебування на лікарняному.

А Анатолій Писаренко попередньо повідомив про лікарняний, однак офіційного підтвердження цього немає.

Ще один член ЦВК Юрій Донченко, за словами Усенко-Чорної подав до секретаріату ЦВК заяву, в якій просить надати йому не використану раніше відпустку протягом 11-12 березня .

Таким чином, з потрібних для кворуму 10 членів ЦВК на засіданні у вівторок були присутні лише семеро, що дало підстави в.о. голови ЦВК не починати засідання.

"Як тільки збереться достатня кількість членів ЦВК, відбудеться засідання комісії з метою розгляду питань про заміщення депутатів Київради та Херсонської міської ради", - додала вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: