Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Україна пропонує Росії не говорити про ціни

Вівторок, 11 березня 2008, 11:31

Україна не планує на переговорах у Москві у вівторок порушувати питання про підвищення ставок на транзит природного газу по українській території.

Про це повідомив перший віце-прем`єр Олександр Турчинов журналістам у вівторок у Києві, передає УНІАН.

"Україна не планує на цих переговорах порушувати питання про підвищення цін на транзит, і ми вважаємо, що і російська сторона буде коректно поводитися, і не підніматиме питання про підвищення цін на постачання газу", - сказав Турчинов.

На його думку, питання газових сховищ і транспортування природного газу територією України повинні бути тим фундаментом, на основі якого ціни на газ для України не можуть бути вище заявлених (179,5 долара за тисячу кубометрів).

"Навіть ті ціни, які заявлені на рівні 179,5 долара, – вони, скажімо так, пропорційно значно більше зросли, ніж, наприклад, плата за транзит", - пояснив він.

Перший віце-прем`єр також вважає, що українська сторона достатньо впевнено підготувалася до переговорів. При цьому Турчинов підкреслив, що Україна розраховує на проведення переговорів на основі рівноправності сторін, які "хочуть очистити енергетичний ринок від посередників і будь-яких інших непрозорих схем".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування