Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тарасюк хоче пояснити Меркель різницю

Вівторок, 11 березня 2008, 15:53

Депутат від "НУ-НС", голова парламентського комітету з питань євроінтеграції Борис Тарасюк вважає, що думка канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо передчасності вступу України до НАТО не поширюється на приєднання до ПДЧ.

"Потрібно, щоб хтось пояснив канцлеру ФРН різницю між Планом дій щодо набуття членства і членством як таким у НАТО", - заявив він в інтерв’ю офіційному сайту блоку "Наша Україна – Народна Самооборона".

"Ангела Меркель може не підтримувати вступ України до НАТО, поки не буде згоди більшості суспільства, але це не поширюється на приєднання до ПДЧ", - заявив Тарасюк.

Так він прокоментував висловлювання Меркель проти вступу України до НАТО під приводом того, що цей крок нібито суперечить думці більшості громадян України.

"Верховна Рада прийняла рішення, що до того часу, коли Україну будуть офіційно запрошувати стати членом НАТО, має відбутися всеукраїнський референдум з цього питання", - наголосив Тарасюк.

Тарасюк, який у колишньому уряді був міністром закордонних справ, висловив переконання, що "більшість громадян України, після широкої інформаційної кампанії з питання НАТО, підтримає вступ нашої країни до Північноатлантичного альянсу".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: