Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Глава ЦВК активно не змовлявся з Балогою

Четвер, 13 березня 2008, 11:04

Голова Центвиборчкому Володимир Шаповал заперечує обвинувачення в змові ЦВК і секретаріату президента з метою бойкотувати заміщення 15 депутатів фракції БЮТ у Київраді.

На брифінгу в четвер Шаповал підкреслив, що тільки в середу повернувся з відрядження і не чув заяв про змову, передає "Інтерфакс-Україна".

"Якщо навіть мова і йшла про змову, то, напевно, про політичну", - сказав він, додавши, що не може виключати подібні ексцеси в українському политикумі.

"Але в даному випадку я хотів би сказати, що ні я особисто, ні більшість моїх колег не є якимись активними учасниками змови", - заявив Шаповал.

При цьому він відзначив, що відповідно до діючого законодавства Центвиборчком формується політичними силами за квотним принципом.

"Хочу констатувати, що ті політичні сили, які делегували своїх делегатів у ЦВК, намагаються через них відстоювати свої власні політичні позиції", - підкреслив Шаповал, відзначивши, що його дивують обвинувачення в змові на адресу ЦВК.

"Коли я йшов на цю роботу, то я думав, що це юридична практика. Так виходить, що це в значній мірі політична практика", - сказав він.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: