Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк готовий проміняти безпартійність на щось більше

П'ятниця, 14 березня 2008, 08:15

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк готовий проміняти свою безпартійність на членство в єдиній могутній демократичній партії.

Про це він заявив в інтерв'ю "5 каналу" в четвер ввечері, передає "Інтерфакс-Україна".

"Коли починалася виборча програма минулого року, то особисто моя декларація щодо того, що я зможу розміняти свою безпартійність на партійний квиток за однієї умови - створення єдиної могутньої демократичної партії. Тоді з внутрішніх моїх переконань я піду членом цієї партії, яка має ідею, а не харизматичного лідера", - сказав він.

При цьому спікер не відповів на запитання, чи надходила йому пропозиція очолити новий політичний проект.

"Що стосується нового політичного проекту, він поки що існує, наскільки мені відомо, тільки в Інтернеті", - сказав він, додавши, що політичні проекти не створюються "за чиїмись вказівками".

На думку Яценюка, політичний проект повинен створюватися знизу, коли суспільство відчує необхідність у створенні такої політичної сили.

Спікер підкреслив, що він не очолює жодних політичних проектів.

Відповідаючи на запитання, яким було б його рішення, якби надійшла пропозиція очолити політичний проект, Яценюк відповів: "Має йтися про системне партійне будівництво".

При цьому він із жалем у чергове зазначив, що сьогодні в Україні немає політичних партій, а є "політичні клуби за інтересами, є політичні блоки і дуже харизматичні лідери".

У той же час, Яценюк заявив, що не буде висувати свою кандидатуру на найближчі президентські вибори. "Яценюку в 2010 році нема чого робити на президентських виборах", - сказав він.

При цьому Яценюк неохоче відповів на запитання про можливість своєї участі в майбутній президентській кампанії.

"Я сьогодні навіть узагалі не говорив би про президентські вибори. У нас країна живе від виборів до виборів і усі зараз почали надзвичайно активно займатися президентською кампанією", - сказав спікер.

На його думку, до президентської кампанії ще далеко. Яценюк же вважає, що кожен із політиків повинен сам проявити себе "на тому місці, на якому він зараз є".

Як відомо, Яценюк обраний у Верховну Раду 6 скликання за списком блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (3-й номер списку), безпартійний.


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування