Раз на тиждень у Раді заправлятиме опозиція?

П'ятниця, 14 березня 2008, 13:26

Фракції коаліції погоджуються внести зміни до регламенту з тим, щоб надати опозиції право сформувати порядок денний на один день на кожному пленарному тижні.

Про це заявив по завершенні зустрічі з головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком голова фракції НУ-НС В’ячеслав Кириленко.

"Ми готові до того, щоб забезпечити протягом одного дня обговорення тих питань порядку денного, які запропоновані лише парламентською опозицією. Ми схиляємося до того, щоб проголосувати ці зміни до регламенту", - зазначив він.

Кириленко нагадав, що коаліція наполягає також на поверненні до розгляду питання щодо скасування депутатської недоторканності і попередньо він запланований на наступний четвер.

Крім того, голова фракції НУ-НС в черговий раз запропонував депутатам зосередитися на ухваленні нового податкового кодексу, змін до бюджету та соціальних законопроектів, що, на його думку, не викличе заперечень з боку жодної фракції парламенту.

Він також повідомив, що кадрові питання, які заплановано розглянути наступного тижня, будуть стосуватися як позбавлення депутатських повноважень осіб уже призначених на посади, так і кадрових призначень Кабінету міністрів, які прописані в додатку до коаліційної угоди.

Коментуючи тему призначення віце-спікерів парламенту, Кириленко сказав, що сам голова ВР Яценюк виступає за те, "щоб президія була доукомплектована".

"Наша фракція не вважає це питання першочерговим і ключовим, хоча, безумовно, воно має бути вирішено", - зазначив він.

Натомість Кириленко наголосив на необхідності прийняття на наступному тижні складення присяги суддями КС.

За його словами, оскільки у вівторок ВР планує заслухати послання президента, який, згідно з процедурою, повинен бути присутній на складанні присяги суддями, а кандидатури цих суддів внесені до парламенту, "тому фракція НУ-НС підтримає і буде наполягати на тому, щоб така присяга відбулась".
powered by lun.ua