Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Американський посол назвав Луценка малоефективним

П'ятниця, 14 березня 2008, 15:25

Посол США в Україні Вільям Тейлор вважає малоефективною роботу Міністерства внутрішніх справ у розслідуванні злочинів проти іноземців.

Про це він заявив у п'ятницю під час підписання з главою МВС Юрієм Луценком протоколу до Меморандуму про взаєморозуміння між урядами України та США щодо надання технічної допомоги українським правоохоронним органам.

"На жаль, робота в цьому напрямку ще є малоефективною", - сказав Тейлор, коментуючи ситуацію, що склалася з розслідуванням злочинів, скоєних останнім часом, зокрема в Києві, проти іноземців.

У свою чергу Луценко, відповідаючи на цю репліку, зазначив: "Звичайно, ми відчуваємо, що кількість злочинів проти іноземців збільшилась… Мушу визнати, що в Україні і в Києві, діють багаточисельні расово нетерпимі підліткові групи".

У контексті цього міністр поінформував посла, що останнім часом МВС розкрило в Києві вбивство громадянина Конго та біженця із Сьєрра-Леоне.

Також він зазначив, що за останні два місяці правоохоронні органи встановили "тільки в столиці" понад 500 членів організації "Скінхед", з них 30 – раніше судимі.

При цьому Луценко зауважив, що міліція "масово порушує кримінальні справи", якщо в діях членів цієї організації є склад злочину, аби зупинити акти насильства на вулицях Києва.

Водночас Луценко висловив переконання, що в Україні має бути розроблена спеціальна програма, яка б формувала серед молоді сприятливу атмосферу ставлення до людей іншої раси.

При цьому міністр наголосив, що в цьому питанні необхідна також участь інших державних міністерств та відомств.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: