Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ВІНСЬКИЙ ВІДМОВИВСЯ ВІД МЕРСЕДЕСА

П'ятниця, 14 березня 2008, 16:07


Міністр транспорту й зв’язку Йосип Вінський вирішив відмовитися від службового транспорту і відтепер користуватиметься власним.

Як повідомляє прес-служба Мінтрансзв’язку, це зроблено щоб уникнути "подальших спекуляцій" щодо використання ним службового автомобіля Mercedes Benz S500L 4 Matic.

У зв’язку з публікацією в "УП", прес-служба підкреслює, що "Мінтрансзв’язку не має власного парку легкових автомобілів, а тому орендує їх у господарських суб’єктів".

Згідно з постановою Кабміну, центральний апарат Мінтрансзв’язку "може мати у своєму розпорядженні 17 легкових автомобілів, водночас апарат Мінтрансзв’язку орендує всього 8 автомобілів", йдеться у повідомленні.

"Автомобіль Mercedes Benz S500L 4 Matic та інші 7 автомобілів було взято в оренду у Державного підприємства "Служба міжнародних автомобільних перевезень" на підставі п.5 ст. 2 закону "Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти", - вказує прес-служба.

За роз’ясненнями тендерного комітету Мінтрансзв’язку, "у разі якщо предметом закупівлі є ... транспортні послуги... замовник на період проведення процедури закупівлі має право для поточних потреб здійснити закупівлю необхідного предмета закупівлі без застосування процедур закупівлі, передбачених цим законом, на суму коштів, яка не перевищує 10% загальної очікуваної вартості предмета закупівлі".

Таким чином, "всі процедури оренди службових автомобілів Міністерства транспорту та зв’язку були дотримані", сказала заступник міністра транспорту та зв’язку – голова тендерного комітету Мінтрансзв’язку Катерина Фоменко.

Прес-служба також зазначає, що Вінський дав доручення ще раз провести перевірку документів щодо оренди автомобілів.

"Я розумію, що це провокація політичних опонентів, мета яких – заблокувати роботу міністерства, що веде жорстку боротьбу зі зловживаннями і корупцією", - заявив Вінський.

Водночас, "щоб уникнути подальших спекуляцій на цю тему" він "прийняв рішення відмовитися від службового транспорту і відтепер користуватиметься власним".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування