Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко натякає, що Партія регіонів вчинила як страус

П'ятниця, 14 березня 2008, 16:43

Президент Віктор Ющенко вважає слабким кроком вихід Партії регіонів з конституційної ради.

Таку думку президент висловив в інтерв’ю Укрінформу, яке розміщено на сайті президента.

"Відверто скажу: з одного боку, я жалкую з приводу цієї заяви. А з іншого, це право кожної партії. Я не бачу в цьому жодної проблеми. Переконаний, що Партія регіонів ще раз зважить свою позицію", - зазначив він.

"Виходити з діалогу і консолідованої роботи над змінами до Основного закону, на мій погляд, це є слабкий вчинок. В умовах, коли дві третини нації виступають за прийняття Конституції на референдумі, підтримують тему формування її нової редакції, не є великою дилемою, чи ми будемо це робити з усіма політичними силами, чи тільки з деякими", - заявив Ющенко.

"З іншого боку, якщо у нас дума про Україну одна, не ховайте голову в пісок, виходьте на чесні дебати, пояснюйте свою позицію. Тому що мова не йде про розподіл посад, про компетенцію Ющенка стосовно повноважень. Не це мене цікавить. Мене цікавить, як забезпечити стабільність у цій країні. Бо я, як ніхто інший, відчуваю на собі дискредитовані правила гри, введені з 2004 року", наголосив президент.

Ющенко також наголосив, що направлятиме до парламенту нову редакцію Конституції.

"Мені дуже хотілося б, щоб у конституційному процесі була задіяна Верховна Рада України. Хоча парламент не є тим компетентним органом, який приймає Конституцію в оновленій редакції. Відповідно до Основного Закону ці повноваження передані народу.
Але дуже важливо, що в цьому процесі бере участь і парламент", - заявив він.

Ющенко також підкреслив, що конституційний процес потребує сьогодні надзвичайно високої динамічності, бо "чим довше ми зависаємо в цьому питанні, тим складнішою стає відповідь на формування основ політичної стабільності".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування