Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко прямо в аеропорту відповіла Ющенку за газ

П'ятниця, 14 березня 2008, 17:50

Президент Віктор Ющенко та прем'єр Юлія Тимошенко позитивно оцінили підписані угоди між НАК "Нафтогаз України" та РАО "Газпром".

Про це сказано у повідомленні прес-служби президента, в якому йдеться про зустріч Ющенка з Тимошенко та головою НАК "Нафтогаз України" Олегом Дубиною в аеропорту "Бориспіль" після завершення візиту президента до Польщі.

Під час зустрічі керівник уряду та голова НАК "Нафтогаз" представили президентові доповідь щодо останніх газових угод, досягнутих під час переговорів у Москві.

"Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко оцінили це як перший крок переходу на прозорі та прямі відносини між державними газовими компаніями України та Росії", - сказано у повідомленні.

На думку президента та прем’єра, угода в цілому відповідає домовленостям президентів України та Росії від 12 лютого ц.р., а також директивам Ющенка.

Фото Михайла Марківа, прес-служба президента
Фото Михайла Марківа, прес-служба президента

Зокрема, у договорі дотримано умову про те, що у 2008 році Україна отримає газ по ціні 179,5 дол. США за тисячу кубометрів, з українського ринку будуть усунуті комерційні посередники.

Водночас, як сказано у повідомленні, за згодою з російською стороною, залишається низка принципових питань.

Зокрема, баланс і ціна імпортного газу для України на 2008 і подальші роки, умови і процедурний формат роботи на українському ринку дочірньої структури РАТ "Газпром".

"З цього приводу уже найближчим часом буде продовжено переговорний процес на рівні господарюючих суб'єктів та урядів обох держав", - сказано у повідомленні.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування