Тимошенко вимагає звільнити Шаповала

Неділя, 16 березня 2008, 13:39

Прем’єр Юлія Тимошенко вимагає відставки глави ЦВК Володимира Шаповала.

"Я звертаюся до членів ЦВК, в тому числі від нашої політичної сили, щоб вони підготували звернення щодо звільнення пана Шаповала в понеділок вранці", - сказала вона на брифінгу в неділю.

Вона також звернулася до членів ЦВК не розглядати жодного питання порядку денного поки не буде розглянуто питання щодо реєстрації наступних за списком депутатів БЮТ у Київраді.

За словами Тимошенко, якщо в понеділок таке рішення буде прийнято, то в міськраді утвориться більшість, яка здатна усунути Черновецького від посади та оголосити референдум про дострокові вибори мера і Київради.

За словами прем’єра, причиною її звернення є той факт, що Шаповал особисто два місяці блокує роботу ЦВК в частині реєстрації депутатів від БЮТ замість позбавлених повноважень.

"Голова ЦВК пан Шаповал персонально за дорученням в тому числі і деяких високих чиновників, в тому числі і секретаріату президента, блокує практично розгляд цього питання", - сказала Тимошенко.

"Щоб засідання ЦВК не було проведено, члени комісії відправляються в зайві нікому не потрібні відрядження, на лікарняні, прямо виходять з засідання, коли ставить на розгляд це питання, сам Шаповал, коли бачить, що зібрався кворум і члени ЦВК готові голосувати, залишає приміщення і говорить, що у нього немає настрою проводити засідання ЦВК", - зазначила прем’єр.

"Наша команда майже два місяці чекала, щоб у пана Шаповала з’явилося натхнення, згідно з законом виконати свої повноваження. Але, нажаль, ми цього не дочекалися", - додала вона, повторивши звернення до ЦВК.
powered by lun.ua