Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Журналіста побили, щоб не знімав Ахметова?

Понеділок, 17 березня 2008, 08:59

У неділю ввечері, у Донецьку після закінчення матчу "Шахтар" – "Металіст" (Харків) був побитий фотокореспондент агентства "Укрінформ" Ігор Ткаченко.

Про це "Острову" повідомив сам потерпілий.

За словами Ткаченка, під час виконання ним своїх службових обов'язків на нього накинувся директор РСК "Олімпійський" Геннадій Калищук і, викрикуючи лайливі слова та погрози на адресу фотокореспондента, заборонив здійснювати фотозйомку президента ФК "Шахтар" Ріната Ахметова, який знаходився у VIP-ложі стадіону.

Крім Ахметова на трибуні для почесних гостей були присутні народний депутат Борис Колесников і губернатор Донецької області Володимир Логвиненко.

На запитання фотокора, чому не можна фотографувати цих людей, директор стадіону спочатку нібито вдарив по об'єктиву фотоапарата, а потім – фотокореспондента в обличчя.

Після цього, за словами Ткаченка, пішли словесні погрози, аж до обіцянки фізичної розправи людьми Калищука за межами стадіону.

Після цього інциденту Ткаченко викликав наряд міліції Київського РОВС, що прийняв заяву від потерпілого.

Відразу ж після того, як міліція пішла, потерпілого на машині доставили в санпропускник нейрохірургії лікарні імені Калініна, де після обстеження йому поставили діагноз: струс головного мозку і забиття м'яких тканин скулової області ліворуч.

Зараз фотокореспондент Ткаченко знаходиться на лікуванні в лікарні імені Калініна.

Потерпілий обіцяє надати всі документи, що стосуються інциденту, який стався на "РСК "Олімпійському".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування