Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Рада ухвалила порядок виплати матеріальної допомоги екс-депутатам

Вівторок, 18 березня 2008, 15:23

Верховна Рада ухвалила постанову про порядок проведення виплат матеріальної допомоги колишнім народним депутатам на період їх працевлаштування.

За відповідну постанову за основу і в цілому проголосували 228 депутатів.

Голова комітету з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради Олександр Єфремов доповів, що проект постанови підготовлено з метою забезпечення виконання закону про статус народного депутата.

"Порядок проведення виплат матеріальної допомоги на період працевлаштування колишніх народних депутатів визначається Верховною Радою тому є необхідність в правовому врегулюванні даного питання", - зазначив Єфремов.

"Реалізація постанови не вплине на видаткову частину державного бюджету і не потребує додаткових витрат з кошторису Верховної Ради", - додав він.

Проти ухвалення зазначеної постанови виступили член фракції БЮТ Олег Ляшко та представник фракції блоку Литвина Олег Зарубінський.

Так, Ляшко висловив обурення тим, що у той час як його політична сила намагається скасувати пільги нині діючим депутатам, профільний комітет пропонує упорядкувати виплату пільг колишнім депутатам.

У свою чергу Зарубінський висловив думку, що в зазначеній постанові немає сенсу, оскільки всі питання унормовані відповідним законом.

"Дану постанову пропонується ухвалити на виконання статті 20 закону про статус народного депутата, в якій визначено, що порядок таких виплат визначається Верховною Радою. Раніше такого порядку не було", - повідомив голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

"Мова йде про те, що якщо ми приймемо законодавство, а я сподіваюся, що ми приймемо таке законодавство, яке скасовує різного роду пільги і привілеї, то автоматично цей порядок втратить чинність", - заявив спікер.

"Але ми люди, які повинні керуватися не емоціями, не політичною доцільністю, а законом. Якщо в законі це написано, то ми зобов'язані це розглядати", - наголосив він.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: