Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Українці зможуть їздити в Чорногорію на 3 місяці без віз?

Вівторок, 18 березня 2008, 16:17

Україна ініціює підписання угоди про безвізовий режим із Чорногорією.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ, інформують "Українські новини".

За даними прес-служби, 14 березня в Подгориці пройшли перші в історії україно-чорногорських відносин переговори в сфері консульско-правових питань.

Українську делегацію очолив директор департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, чорногорську – голова дирекції з консульських питань МЗС Чорногорії Желько Стоматович.

Реклама:

Українська сторона запропонувала підписати угоду про взаємні безвізові поїздки громадян, оскільки чинна у відносинах між обома країнами угода, підписана між колишніми СРСР й Югославією, не відповідає сучасним вимогам.

Проект угоди був переданий на розгляд чорногорській стороні.

Він передбачає взаємні безвізові поїздки для пред'явників усіх видів паспортів на строк до 90 днів протягом кожного півріччя.

ВІДЕО ДНЯ

За даними прес-служби, зараз українці мають право в'їжджати в Чорногорію без віз на строк до 30 днів при наявності туристичного ваучера або документа, який підтверджує мету поїздки.

Чорногорська делегація повідомила про загальну прийнятність української пропозиції.

При цьому сторони домовилися найближчим часом прискорити внутрішні державні процедури із приводу підготовки угоди до підписання.

Крім того, сторони домовилися прискорити процедури необхідні для відкриття в Подгориці генерального консульства України.

Як відомо, у червні 2006 року Україна визнала Чорногорію незалежною державою.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування