Ахметов хоче запустити два телеканали

Середа, 19 березня 2008, 13:03

Компанія "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) має намір запустити два телевізійних канали в поточному році – один із них буде новинним, а інший присвячений спорту.

Про це заявив директор із розвитку бізнесу компанії Ілля Архипов у своєму виступі на четвертому українському інвестиційному саміті, організованому в рамках конференції Інституту Адама Сміта.

Як повідомляє Ліга з посиланням на прес-службу СКМ, компанія має намір активно працювати в медійному секторі.

"Ми продовжуємо інвестувати в наш основний телевізійний канал - ТРК "Україна", на базі якого цього року ми плануємо запустити 2 нішових канали - спортивний і новинний" , - сказав Архипов.

"Причому, ми зацікавлені не тільки в закупівлі якісного телевізійного контенту, але й у виробництві власної продукції", - додав він.

Архипов також зазначив, що в 2010 році СКМ має намір зайняти 8% телевізійного ринку України.

"За останні три роки частка нашого телевізійного бізнесу - порівняно невелика в порівнянні з іншими українськими медіа-групами - збільшилася приблизно з 3% до 6%. А до кінця 2010 року ми поставили собі мету досягти 8%", - відзначив він.

ЗАТ "Систем кепітал менеджмент" – найбільша керівна компанія України, володіє і керує активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медіа, ритейлі та інших галузях і сферах економіки.

Група "СКМ" включає компанію "Метінвест", "Донбаську паливно-енергетичну компанію", "Фарлеп-Інвест", "Оптіма Телеком", компанію "СКМ Фінанс", "СКМ-Істейт", "ІГ "Сегодня", ТРК "Україна" і ТОВ "Український ритейл". Також "СКМ" є акціонером мобільного оператора "Астеліт", що працює під торговельною маркою life:).

90% акцій ЗАТ "СКМ" належить бізнесмену Рінату Ахметову.powered by lun.ua