"Регіони" пообіцяли не блокувати Раду за Добкіна

Четвер, 20 березня 2008, 10:56
Партія регіонів не буде блокувати трибуну Верховної Ради, натомість вимагатиме заслухати звіти керівників СБУ та Генпрокуратури за результатами перевірки щодо виїмки документів у Харківській міськраді у справі про розтрату державних коштів.

Про це журналістам заявила член фракції Партії регіонів Інна Богословська.

Вона нагадала, що у середу Генпрокуратурою було вирішено направити перевірку до Харкова у вищезазначеній справі.

Крім того, за словами Богословської, до Харкова також виїхав один із заступників голови СБУ.

"Ми домовились, що буде створено спільну групу з СБУ, до якої увійдуть народні депутати Партії регіонів, що матимуть змогу на місці перевірити документи і обставини справи", - повідомила вона.

При цьому Богословська наголосила, що "харківська епопея в жодному разі не закінчується".

Депутат заявила, що Партія регіонів не має наміру блокувати трибуну Верховної Ради у зв'язку з подіями у Харківській міськраді, "бо процес входить в законне русло".

"Але ми будемо вимагати і звіту голови СБУ, і генпрокурора за результатами тієї перевірки, що розпочата вчора", - зауважила Богословська.

За її словами, одночасно партія продовжить спостерігати за фактами, "що свідчать про те, що СБУ чи окремі її посадові особи в Харкові тісно пов'язані з губернатором Харкова Аваковим".

"Бо вчора на одному з харківських телеканалів, що напряму афільований з губернатором Харкова були показані оперативні зйомки СБУ, що проводилися в закритих кабінетах тільки камерами СБУ", - пояснила депутат.

"За цим випадком ми будемо сьогодні звертатися до Генпрокуратури і СБУ, щоб було порушено службове розслідування - яким чином оперативні зйомки потрапили на один із харківських телеканалів", - додала вона.powered by lun.ua