Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У НУНС побоюються, що комуністи заважатимуть СОТ

Четвер, 20 березня 2008, 13:26

На наступному пленарному тижні Верховна Рада може розпочати ратифікацію протоколу про вступ України до Світової організації торгівлі.

Про це заявила депутат від НУ-НС, заступник голови парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Ксенія Ляпіна, повідомляє УНІАН.

"Ми працюватимемо над тим, щоб на наступному парламентському тижні ми могли розпочати ратифікацію цього протоколу", - сказала депутат.

При цьому Ляпіна відзначила, що у процесі ратифікації документа можуть виникнути деякі труднощі.

"Текст протоколу має бути розглянутий хоча б на одному з профільних комітетів, зокрема, на засіданні парламентського Комітету з питань економічної політики. Тут виникає перешкода, оскільки комітет очолює комуніст (Олександр Ткаченко), який ніколи не підтримував вступ України до СОТ", - зазначила вона.

"Тому навряд чи буде бажання профільного комітету в особі його керівництва швидко просувати розгляд цього питання у Верховній Раді", - підкреслила Ляпіна.

Вона також додала, що Мінюст повинен надати Верховній Раді правильно перекладений текст протоколу.

"Сьогодні ми маємо проблему, коли термінологічно неправильний переклад породжує неправильне трактування. Угода, яку парафуватиме ВР, набуває сили закону, і ми не маємо права помилитися у жодній комі і в жодному терміні", - відзначила депутат.

Наступний пленарний тиждень у Верховній Раді буде 1-4 квітня.

Як повідомлялося, 5 лютого у Женеві Президент Віктор Ющенко і Генеральний директор СОТ Паскаль Ламі підписали протокол про вступ України до СОТ. Україна повинна ратифікувати протокол про вступ до СОТ до 4 липня 2008 року.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування