Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович радить Тимошенко забути про вибори

Четвер, 20 березня 2008, 14:45

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович рекомендує прем’єру Юлії Тимошенко думати про економіку країни, а не про президентські вибори.

Про це він заявив на засіданні тіньового уряду, де розглядалося 100 днів роботи уряду Тимошенко.

"Рішення, які сьогодні ухвалюються складно зрозуміти через суперечки всередині коаліції. Хто врешті-решт візьме відповідальність за політику в країні? Як відноситися до цього? Це помилки або цілеспрямовані дії, які призводять до негативних наслідків?", - запитав Янукович.

За словами лідера Партії регіонів, новий лист Ющенко і Тимошенко до керівництва НАТО свідчить про "неповагу до громадської точки зору".

"Після ухвалення постанови парламенту ми знову побачили черговий лист. Незрозуміло, для кого це зроблено. Навіщо було писати ще одного листа і запевняти саміт в Бухаресті, що ця тема не викликає в Україні суперечностей", - зауважив він.

"Невже на такому авантюризмі можна будувати зовнішню і внутрішню політику?", - запитав лідер ПР.

Він також розкритикував дії уряду в газовому питанні.

"Невже 2005 рік не навчив владу, що гратися газовим питанням з Росією небезпечно. Тим більше так непрофесійно, як в 2005 році, і ще гірше в 2008 ", - сказав Янукович.

За його словами, "ми так і не зрозуміли, чи знайшли спільну мову президент і прем’єр-міністр в газовому питанні".

На його думку Януковича, намір Тимошенко ініціювати проект "Лайт-стрім" – "це чистої води популізм, який робиться на авторитеті нашої країни".

"У мене була розмова з колегами з Казахстану і Росії. Вони кажуть, що вперше почули про це по телебаченню", - розповів лідер Партії регіонів.

Янукович дорікнув Тимошенко, що вона не внесла на розгляд парламенту програму уряду.

"Я вже не кажу про програму український прорив. Соромно її розглядати. Якби це відбувалося на початку року, то можна було казати, що обіцяне реально. Пройшло три місяці – інфляція понад 5%. Різні експерти кажуть про річну інфляцію в межах 20-30%", - заявив він.

За його словами Тимошенко, "треба думати не про виборчу кампанію, а про економіку".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: