Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Литвина кажуть, що в коаліції "і вовки ситі, і вівці цілі"

П'ятниця, 21 березня 2008, 09:19

Фракція Блоку Литвина не має наміру голосувати за зміни до законодавства щодо скасування недоторканності, запропоновані коаліцією.

Це випливає з заяви депутатської фракції "Блок Литвина" щодо питання про зняття недоторканності з посадових осіб, розповсюдженої в п’ятницю.

"Завдячуючи голосуванню фракції "Блок Литвина", Верховна Рада 20 березня змогла повернутися до розгляду законопроекту про внесення змін до Конституції щодо ліквідації недоторканності окремих посадових осіб, а це понад сім тисяч громадян, включаючи й народних депутатів", - стверджується в ній.

"Ми стояли і стоїмо на тому, що в Україні не повинно бути касти недоторканних. І сподівалися, що в цьому нас підтримують представники коаліції. Адже політичні сили, які до неї входять, декларували це у своїх гаслах під час виборів", - додає фракція.

"Втім громадськість вкотре побачила лише імітацію виконання передвиборних зобов’язань, коли коаліціянти відмовилися голосувати за законопроект, який стосується усіх осіб, що мають привілейований статус", - сказано в заяві Блоку Литвина.

На думку його представників, "така поведінка однозначно свідчить про небажання прийняття остаточного рішення, для чого потрібно заручитися підтримкою не менше, ніж 300 народних депутатів".

"Якби був намір справді відмовитися від депутатської недоторканності, був би інший підхід до організації розгляду цього питання та інший результат голосування. Якщо наші колеги насправді прагнули до того, щоб зрівняти себе з кожним громадянином України, вони б принаймні підтримали направлення до Конституційного Суду двох законопроектів з цього питання", - переконані вони.

"Відтак, сьогодні вони можуть лише прозвітувати, що формально виконали своє зобов’язання, діючи під гаслом: і вовки ситі, і вівці цілі. Ми ж вимагали, вимагаємо і будемо вимагати прийняття таких рішень, які реально вирішуватимуть проблему рівності усіх перед Законом. Досить демонструвати політичне блюзнірство", - заявляє фракція Блоку Литвина.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
16:59
Україна та Словенія підписали безпекову угоду
16:56
Командувач безпілотних сил: Україна за кількістю дронів можливо навіть обходить РФ
16:55
Часті переїзди в дитинстві підвищують ризик депресії у дорослому віці – дослідження
16:54
Слідча групі по MH17: розслідування відновлять, якщо буде нова інформація
16:49
Росіяни атакують Харківщину в районах Глибокого і Вовчанська, за день скинули 11 КАБів
16:16
Словаччина не бачить причин для бойкоту головування Угорщини в ЄС
16:14
За три дні на АЕС згоріли три трансформатори: експерт пояснив погіршення ситуації зі світлом
16:11
"Надзвичайно схоже на людину": у США самка орангутана зникаючого виду народила дитинча
16:10
Бізнес скаржиться на проблеми відображення статусу критично важливих підприємств у "Дії"
16:08
відео, оновленоРосіяни поцілили у багатоповерхівку в Херсоні: дівчина, яка була поруч, у важкому стані
Усі новини...
Реклама: