Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович вніс у Раду новий камінь спотикання

П'ятниця, 21 березня 2008, 10:12

Партія регіонів зареєструвала у Верховній Раді проект постанови про відкликання українського миротворчого контингенту з Косова і вимагатиме поставити його на голосування у п’ятницю.

"Ми будемо ставити питання відкликання нашого миротворчого контингенту з Косова", - сказав Янукович журналістам у п’ятницю, зазначивши, що відповідна постанова вже внесена у сесійну залу.

"Це війна не наша. Ми не будемо підтанцьовувати тим світовим політичним силам, які сьогодні роздмухують військові конфлікти в світі. В Косові Україна не має бути присутня", - додав він.

Янукович зазначив, що "регіонали" закликатимуть депутатів як з коаліції, так і з опозиції, підтримати постанову про виведення українських миротворців з Косова.

"Я сподіваюсь, що спікер Яценюк поставить це питання на голосування. І ми побачимо, хто патріоти і хто займає іншу позицію", - сказав він.

Пізніше цю ж заяву з трибуни Верховної Ради зачитала член фракції Партії регіонів Інна Богословська.

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк підтвердив наявність відповідної постанови і оголосив у роботі ВР перерву до 11.25 на вимогу фракцій "НУ-НС" та БЮТ для проведення консультацій щодо зазначеної постанови.

Під час перерви представники Партії регіонів заблокували трибуну Верховної Ради.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: