У прокуратурі впевнені у справі Рудьковського

П'ятниця, 21 березня 2008, 12:47

Прокуратура не сумнівається в існуванні підстав для притягнення екс-міністра транспорту й зв'язку Миколи Рудьковського до кримінальної відповідальності.

Про це заявив прокурор Києва Євген Блажівський газеті "Комерсант-Україна".

"Ми вважаємо, що в СБУ були підстави порушити цю справу. У слідчого прокуратури міста також були підстави порушити справу щодо конкретної особи і пред'явити їй обвинувачення", - підкреслив він.

"Тому ми сподіваємося, що суд винесе обвинувачувальний вирок", - зазначив Блажівський.

У той же час, прокурор Києва сказав, що про те, хто буде представляти державне обвинувачення у справі Рудьковського, ще невідомо.

"Є декілька прокурорів, які читали ці матеріали, але хто саме піде в суд – визначимо пізніше", - сказав Блажівський.

Як відомо, у четвер, 20 березня, прокуратура Києва направила матеріали кримінальної справи, порушеної щодо Рудьковського, у Печерський районний суд Києва для розгляду по суті.

Водночас, прес-секретар екс-міністра Вікторія Бутенко повідомила "Комерсанту", що Рудьковський "як і раніше знаходиться в приватній клініці "Борис" і проходить там лікування".

Факт передачі справи в суд Рудьковський і його адвокати коментувати відмовилися.

У грудні 2007 року СБУ порушила щодо Рудьковського кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 КК ("розтрата коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем"), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років.

Справа була передана в прокуратуру Києва на досудове розслідування. За інформацією слідства, Рудьковський витратив 392 тис. грн із держбюджету для здійснення чартерного рейсу в Париж в особистих цілях.
powered by lun.ua