Черновецький повісив подорожчання маршруток на Тимошенко

П'ятниця, 21 березня 2008, 18:34

Мер Києва Леонід Черновецький звинувачує у підвищенні плати за проїзд у столичних маршрутках Кабінет міністрів та несумлінних приватних перевізників.

"Ми зверталися до приватних перевізників з пропозиціями часткової компенсації їх витрат для того, щоб тарифи на проїзд залишалися на колишньому рівні", - цитує слова Черновецького прес-служба Київської міськадміністрації.

"Єдине, що для цього потрібно, – забезпечення законних засад для того, щоб перевізники отримували ці компенсації із коштів міського бюджету", - пояснив мер.

"Із цим питанням ми зверталися і в Кабінет міністрів, і у Верховну Раду. Але ніякої відповіді не отримали", - заявив він.

За словами Черновецького, "невипадкове підвищення цін на паливо збіглося з часом ухваленням постанови про перевибори у столиці".

"Кабінет міністрів, з чиєї провини безконтрольно злетіли ціни на бензин, тепер використовує це для дестабілізації життєдіяльності в Києві", - заявив мер.

"Пропозиції київської влади з вирішення питання з маршрутчиками урядом відмітаються. Зате, під виглядом захисту прав перевізників, київським міським БЮТ і Блоком Кличка проводяться страйки і мітинги", - зазначив він.

"Ніхто із представників цих блоків навіть не задумується про звичайних киян. Жадоба влади будь-якою ціною замінила їм бажання працювати на користь людям. У ситуації з підвищенням проїзду у маршрутках політики залізли до кишень киян", – наголосив мер.

За словами Черновецького, "у Києві з 2000 маршруток лише 400 належать місту". Він запевнив, що "в жодному з комунальних маршрутних таксі ціна на проїзд підніматися не буде".

"Виходом із цієї ситуації є повна заміна застарілих маршруток на муніципальний транспорт європейської якості з високим рівнем сервісу, кондиціонерами і справедливими тарифами", - заявив Черновецький.

"Цього року ми вже на 70% замінимо небезпечні для громадського руху і для життя пасажирів маршрутки на новий громадський транспорт. А вже наступного року він буде повністю оновлений", – додав він.




powered by lun.ua