Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Черновецький скаржиться на конституційний переворот

Субота, 22 березня 2008, 10:41

Київський міський голова Леонід Черновецький заявляє, що рішення Верховної Ради про дострокові місцеві перевибори в столиці є "конституційним переворотом" і може зруйнувати регіональне самоврядування в Україні.

"Якщо тільки це рішення (ВР) пройде і декларація президента, що він якимсь чином його припинить, не відбудеться, то це саме конституційний переворот", - підкреслив Черновецький у програмі "Свобода Савіка Шустера" на телеканалі "Інтер", передає УНІАН.

Він зазначив, що згідно з Конституцією зняти мера можна, маючи відповідне рішення суду про його протизаконні дії. "Нічого такого в моєму житті не відбувалося, тобто все на емоціях", - сказав мер столиці.

За словами Черновецького, рішення було ухвалене у ВР "не маючи жодного висновку" і без його присутності. "Мене не запросили і не запитали. Я навіть не знаю, що відбулося", - прокоментував Київський мер рішення ВР.

Черновецький зазначив, що це рішення парламенту є прецедентом, наслідки якого можуть стосуватися не тільки Києва, але й інших міст і населених пунктів України.

"Конституційний переворот тому, що завтра дійдуть до останнього села і будуть перевибори по всій системі", - сказав він.

Водночас, відповідаючи на питання, чому він не звертається до суду у зв`язку з постановою ВР, мер сказав: "Якщо тільки я почну судитися з головним органом України, я відразу покажу, що я чогось боюся".

Як повідомлялося, 18 березня Верховна Рада призначила позачергові вибори Київського міського голови і Київської міської ради. За відповідну постанову проголосували 246 депутатів.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: