Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Підлеглих Луценка чекають масові звільнення?

Субота, 22 березня 2008, 14:12

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обіцяє звільняти керівників Державтоінспекції, якщо спостерігатиметься зростання ДТП, особливо з тяжкими наслідками.

"Якщо в будь-якому регіоні буде збільшення ДТП… Також начальника ДАІ там не буде", - сказав Луценко на прес-конференції в Вінниці, передає УНІАН.

Він також поінформував, що найближчим часом розпочнеться "комплексне відпрацювання МРЕВ". При цьому міністр запевнив, що в разі виявлення незаконної реєстрації автомобілів, також будуть застосовуватися суворі кадрові висновки.

Міністр також обіцяє звільняти з посад правоохоронців за приховування справ. "Якщо в будь-якій області буде знайдено більше 10 прихованих справ, постраждає начальник УВС і начальник штабу. Якщо їх буде понад 50 – пишіть заяву", - сказав Луценко.

Він також заявив, що готовий ліквідувати службу внутрішньої безпеки в регіонах, якщо не буде результату боротьби з корупцією в міліцейських лавах.

За словами Луценка, на нещодавно проведеній нараді зі співробітниками служби внутрішньої безпеки він поставив умову: "якщо до 15 квітня не буде результату по боротьбі з корупцією, я скорочу штат співробітників ВБ в регіонах, а найкращих переведу до Києва".

При цьому він додав, що перебуваючи в Києві співробітники внутрішньої безпеки виїжджатимуть в регіони з негласними місіями.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування