Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Убивці Гонгадзе поки походять з нагородами

Субота, 22 березня 2008, 14:21

Міністерство внутрішніх справ позбавить міліцейських нагород засуджених за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, як тільки одержить відповідне визначення суду.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції в суботу у Вінниці, передає "Інтерфакс-Україна".

Луценко підкреслив, що поки ще визначення суду в МВС не надходило. "Як тільки буде рішення суду - наступного дня буде відповідний наказ міністерства", - сказав міністр.

Міністр також додав, що він "у принципі задоволений" першим етапом слідства по вбивцях журналіста, однак підкреслив, що в нього є претензії до відсутності "прогресу" у розслідуванні справи по замовниках убивства Гонгадзе.

Глава МВС відзначив, що пошук екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача - це одне з пріоритетних завдань правоохоронних органів.

Як повідомлялося, 15 березня Апеляційний суд Києва присудив трьох виконавців убивства Гонгадзе Миколу Протасова, Валерія Костенка й Олександра Поповича до 13, 12 і 12 років позбавлення волі відповідно.

Крім того, колишні співробітники міліції позбавлені судом спеціальних звань: Протасов - звання полковника міліції, Попович - звання майора міліції, Костенко - звання полковника міліції. Окремим визначенням суд запропонував міністрові внутрішніх справ позбавити засуджених нагород МВС.


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування