Соціалісти відмили Семенюк від "посадки"

Субота, 22 березня 2008, 16:22

Соцпартія стверджує, що заяви про порушення кримінальної справи проти глави Фонду держмайна Валентини Семенюк-Самсоненко не відповідають дійсності.

"Періодично розповсюджувана членом БЮТ паном Писаренком інформація про швидку "посадку" глави ФДМ - це елемент сценарію по незаконному зміщенню соціалістки Семенюк-Самсоненко з посади, що надзвичайно цікава бізнес-колам блоку Тимошенко", - йдеться в заяві прес-служби СПУ.

Партія також не виключає, що Генпрокуратуру можуть використовувати в якості "карального інструменту" для впливу на Семенюк.

У заяві відзначається, що Юлія Тимошенко послідовно захоплює структури, що мають відношення до організації і фінансування виборчого процесу.

"Саме тому в сфері інтересів БЮТ виявився Фонд держмайна: адже розподіл національної власності Юлія Тимошенко має намір використовувати як аванс за підтримку на президентських виборах", - вважають у СПУ.

"Прізвища тих, хто хоче по дешевці скупити національне надбання, відомі: це все ті ж григоришини, коломойські, губські. Усі вони відкрито підтримують рейдерську політику БЮТ і її лідера", - йдеться в заяві.

Як повідомлялося, народний депутат фракції БЮТ Валерій Писаренко заявив, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо посадових осіб ФДМ у зв'язку з незаконною приватизацією частини виробничо-складських приміщень заводу "Арсенал".
powered by lun.ua