Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Долар починає набирати обороти

Понеділок, 24 березня 2008, 10:12

Долар росте відносно євро в понеділок на очікуваннях, що вжиті Федеральною резервною системою США заходи оздоровлять американську економіку.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на агентство Bloomberg.

У ході торгів курс долара до євро піднімався до $1,5341 - максимальної оцінки з 12 березня.

Станом на 8.16 він склав $1,5373 проти $1,5431 у п'ятницю. За підсумками минулого тижня він уперше підвищився більш ніж за місяць. Долар також подорожчав до 99,9 ієни з 99,58.

"Найближчим часом долар збереже сильні позиції", - вважає глава валютних продажів HSBC Bank у Токіо Касуке Ханао. "Ринки позитивно оцінили заходи ФРС, вжиті минулого тижня", - додав він.

Доларовий індекс, що торгується на ICE Futures і відслідковує курс долара до шести основних валют, виріс на 0,6% - до 73,146 пункти. У той же час золото подешевшало на 1,2%, нафта - на 1,7%.

20 березня американський ЦБ розширив програму з кредитування фінансових компаній за допомогою казначейських зобов'язань.

Тепер як заставу компанії можуть надавати портфелі іпотечних кредитів і папери, пов'язані з кредитами на комерційну нерухомість.

Зміцненню долара також сприяли чутки про те, що Група семи може почати скоординовану інтервенцію з метою запобігання уповільненню росту світової економіки і падіння долара.

У той же час у Києві у вихідні середній курс долара в обмінних пунктах складав 4,6 грн. за один долар. Банкіри пов'язують такий курс долара з панічними настроями населення і не радять зараз здавати долари.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування