Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Машину з фірми Балоги обшукали в пошуках контрабанди

Понеділок, 24 березня 2008, 13:27

На митному посту "Ужгород" україно-словацького кордону затримали вантажівку фірми "Барва", пов'язаної з родиною Віктора Балоги.

Вантажівка, затримана минулого тижня, незаконно перевозила контрабандні побутові товари, стверджує Обком.

"Митники заявили, що наразі на них здійснюється сильний тиск з боку секретаріату президента", - пише видання.

Фото "Обкома"

Свою версію подій "Українській правді" виклав директор компанії "Барва-Авто" Михайло Шкріба.

"П'ять наших вантажівок їхали з Австрії до Іллічевська. Минулого понеділка відділ контррозвідки прикордонників затримав одну з фур компанії "Барва-Авто", що перевозила комплектуючі до комп'ютерів", - заявив Шкріба.

"Пояснили, що у них інформація, що в автомобілі знаходиться незаконний вантаж. У них прийшла негласна інструкція перевіряти усі автомобілі, що везуть товари, пов'язані з комп'ютерами, побутовою технікою, продуктами харчування", - пояснив він.

За словами Шкріби, "машину протримали тиждень на митному переході – почали по-хамськи рвати коробки, перерили всю фуру – нічого не знайшли".

"У суботу машину відпустили. Якби дійсно була якась контрабанда, то машина стояла б під арештом, а нам митники виставили б претензію", - додав він.

Шкріба повідомив, що після всього фура попрямувала до Іллічевська, куди і повинна була доставити товар. Те, що сталося, Шкріба оцінює як "бєспрєдєл прикордонників".

Фірма "Барва-Авто", що фігурувала в інциденті, є дочірнім підприємством ТОВ "Барва", серед засновників якої дружина Віктора Балоги Оксана, його брати Іван і Павло, а також двоюрідний брат Василь Петьовка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування