Ющенко нагадав Тимошенко, як проводити приватизацію

1 перегляд
Понеділок, 24 березня 2008, 15:25

Президент Віктор Ющенко вважає за необхідне невідкладно привести нормативно-правові акти уряду у сфері приватизації у відповідність із рішенням РНБО від 15 лютого про забезпечення національних інтересів і національної безпеки у сфері приватизації.

Про це він заявив під час традиційної вже щотижневої зустрічі з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко та головою Верховної Ради Арсенієм Яценюком у понеділок, повідомляє прес-служба президента.

На думку глави держави, необхідно розробити чіткий графік приватизації, враховуючи готовність окремих підприємств до приватизації та орієнтовний обсяг надходжень, який може забезпечити їх продаж.

"Я не є прихильником хаотичної приватизації. Політика приватизації має відповідати національним інтересам", - наголосив Ющенко.

До вирішення проблем приватизації необхідно підходити комплексно, підкреслив президент.

Як відомо, 15 лютого цього року Рада національної безпеки й оборони ухвалила рішення "Про забезпечення національних інтересів і національної безпеки у сфері приватизації та концептуальні засади їх реалізації".

На зустрічі у президента в понеділок було наголошено, що цим рішенням РНБО уряду доручено не допускати приватизацію підприємств, що віднесені до стратегічних галузей економіки до затвердження у встановленому порядку програм розвитку таких галузей.

До переліку стратегічних галузей економіки віднесено паливно-енергетичний, оборонно-промисловий комплекси, транспортну галузь, житлово-комунальне господарство.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua