Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

"Наша Україна" хоче закрити Київраду до виборів

Понеділок, 24 березня 2008, 15:30

Фракція блоку "Наша Україна" у Київській міській раді закликає не проводити сесії Київради до позачергових виборів міського голови Києва та Київради.

Про це заявила журналістам депутат Київради від блоку "Наша Україна", керівник виконкому столичної організації НСНУ Олена Ледовських, повідомляє офіційний сайт блоку "НУ-НС".

На думку столичних "нашоукраїнців", проведення сесій Київради є неможливим після того, як Верховна Рада, найвищий законодавчий орган України, фактично висловила нинішній Київській міській раді, а особливо її керівництву, "вотум недовіри".

"Нинішня Київрада не здатна ефективно захищати інтереси міської громади і киян. А після того, як Київрада втратила свою легітимність, її рішення будуть з новою силою піддаватися сумнівам та оскарженням", - заявила Ледовських.

"Тому фракція блоку "Наша Україна" виступає проти проведення сесій Київської міської ради до її перевиборів", - повідомила вона.

Як відомо, 18 березня Верховна Рада проголосувала за призначення дострокових перевиборів Київського міського голови та депутатів Київради.

Перевибори столичної влади мають відбутися 25 травня. 26 березня починається відповідна передвиборча кампанія.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування