Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Семенюк немає часу змагатися з Черновецьким

Вівторок, 25 березня 2008, 09:14

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко не приймала рішення про балотування в мери Києва.

І тому просить не використовувати проти неї ситуацію щодо ДП "Завод Арсенал", який не знаходиться в управлінні Фонду, повідомляє прес-служба ФДМ.

"На часі своїм основним завданням вважаю, і всю увагу зосереджую протидії корупційному розпродажу держави олігархічними кланами, які хочуть використати для цього застарілу програму приватизації", - наголосила Семенюк.

Голова ФДМ наголошує, що, на жаль, продовжується нехтування рішення РНБО затвердженого указом президентом від 6 березня стосовно продажу стратегічних об’єктів виключно після прийняття галузевих програм розвитку та нової Програми приватизації.

Після цього, переконана Семенюк, "знову буде винен Фонд, а не ті особи, що ініціюють цей розпродаж".

"Стосовно виборів на посаду мера Києва, то я не готувалася до них і без з’ясування думки громадськості йти на них не можу. А часу для з’ясування думки фактично немає", - заявила вона.

"Взагалі я вважаю, що брати участь у виборах на посаду мера що БЮТ, що СПУ, іншим політичним силам не є правильним. Київ уже втомився від політики. Треба вирішувати питання всіх мешканців, а не політичних партій", - вважає Семенюк.

Тому, на її думку, "треба терміново міняти систему і підходи до виборів міського голови столиці України і якнайширше залучати до цих процесів громадськість".

Як відомо, раніше секретар політради СПУ Іван Бокий заявив, що Соцпартія обов'язково братиме участь і у виборах мера Києва, і у виборах до Київради, і висловив думку, що "вдалим кандидатом у мери столиці могла б стати Валентина Семенюк, яку кияни знають і поважають, і яка багато зробила для збереження власності міста".

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування