Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Черновецький розповів, як він провів два роки

Вівторок, 25 березня 2008, 17:49

У вівторок виповнюється два роки з часу обрання Леоніда Черновецького Київським міським головою.

Як повідомили у прес-службі КМДА, Черновецький заявив, що за два роки роботи його команди для Києва і киян зроблено більше, ніж за 10 років роботи попередньої влади.

"Завтра буде два роки, як кияни проголосували за мене і мою команду на виборах київського мера і депутатів Київради 2006 року. І за ці два таких важких для усіх нас роки ми зробили більше, ніж попередня влада за 10 років", - наголосив Черновецький.

За його словами, "Київ почав розвиватися: від хаотичної забудови, розтягування землі, нагромаджування диких кіосків, бруду у самому центрі столиці, варварського паркування – до планомірного розвитку інфраструктури, п`ятикратного збільшення бюджету і підвищення соціальної захищеності городян".

Також він повідомив, що його команда з випередженням перевиконує "всі ті передвиборні обіцянки, що дали 2 роки тому нашим виборцям у всіх напрямах, які ми визначили пріоритетними".

"Ми збільшили у п`ять разів бюджет Києва. Тепер ці кошти йдуть на розвиток громадського транспорту, будівництво метро, соціальні програми, впорядкування і будівництво соціального житла", - підкреслив Черновецький.

За словами мера Києва, його команда працює у складному режимі, оскільки їй дісталася у спадок після правління попередньої київської влади повністю зруйнована система громадського транспорту, житловий фонд, який не підлягає ремонту, незаконні забудови на місцях знищених скверів і дитячих майданчиків.

"Ми з перших днів почали наводити лад у міському господарстві. І результати нашої роботи вже очевидні. Я і моя команда не займалися політичним базіканням, а працювали на благополуччя киян. Нашим пріоритетним завданням було і є підвищення якості життя мешканців Києва", - зазначив він.

"І з цим завданням ми успішно справляємося. Сьогодні рівень середньої заробітної плати у столиці перевищує загальноукраїнський рівень на 80%. Київ – єдине місто в Україні, де за рахунок бюджетних коштів виплачуються надбавки до пенсій. І лише в столиці медичні та педагогічні працівники отримують доплату до заробітної плати, яка цього року буде збільшена ще вдвічі", - додав Черновецький.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: