Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко спробував заспокоїти спадкоємця Путіна

Вівторок, 25 березня 2008, 20:50

Президент Віктор Ющенко заявляє, що вступ України в НАТО не нестиме ніяких ризиків для держав, з якими країна має відносини, а також для держав-сусідів.

Про це Ющенко сказав у вівторок на засіданні Національної ради з питань взаємодії органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

"Я б хотів сказати як президент по відношенню до сусідів України: після вступу України в НАТО не з`явиться жодних нових ризиків для країн, з якими ми маємо відносини, для держав-сусідів", - підкреслив глава держави.

Ющенко зазначив, що сьогодні питання про вступ України до Північноатлантичного Альянсу взагалі не стоїть, а розглядається лише її приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО.

"Вибір буде через роки (щодо вступу України до НАТО)", - сказав президент.

Водночас, за словами глави держави, сьогодні навколо питання про приєднання України до ПДЧ "піднявся весь світ". "Значить, це питання ведеться не дарма. Воно існує", - сказав Ющенко.

За його словами, мета євроатлантичної інтеграції України – не формування політики проти когось, а визначення інтересів країни, її ідентифікація.

Раніше у вівторок майбутній президент Росії Дмитрій Медвєдєв висловив вимогу до країн Заходу, щоб НАТО не обіцяло майбутнього членства Україні та Грузії.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування