Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Вінський вважає, "Нафтогаз" міг потонути через китайців

Середа, 26 березня 2008, 13:17

Міністр транспорту й зв'язку Йосип Вінський заявляє про велику ймовірність провини китайського судна в катастрофі українського корабля "Нафтогаз-67" 22 березня біля Гонконгу.

Про це Вінський заявив журналістам, інформують "Українські новини".

"Схема (аварії) говорить про те, що в інциденті очевидна китайська провина", - сказав міністр.

Разом із тим він додав, що капітан українського судна запевняє, що всі свої маневри він здійснював згідно із судноплавним регламентом.

За словами Вінського, рятувальні роботи тривають, але вони ускладнені тим, що наявні течії не дають змоги їх вести протягом тривалого часу без перерви.

Міністр підкреслив, що, за його даними, китайські служби мають намір перевернути судно в п'ятницю, 28 березня, вранці, що дасть змогу остаточно з'ясувати долю екіпажу.

Він додав, що відносини з китайською стороною не можна назвати простими, і українські фахівці беруть у роботі скоріше пасивну участь.

Як відомо, Державне акціонерне товариство "Чорноморнафтогаз" заперечує заяви китайських засобів масової інформації про те, що аварія корабля судна "Нафтогаз-67" сталася через технічні несправності і непрофесіоналізм команди.

18 українських моряків пропали без вісти через аварію корабля судна "Нафтогаз-67", яка сталася внаслідок зіткнення українського судна з китайським 22 березня о 15:26 за київським часом у Південно-Китайському морі біля Спеціального адміністративного району Китаю Сянган (Гонконг).

24 березня китайські рятувальники відбуксирували "Нафтогаз-67" на мілину.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування