Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кириленко обіцяє, що парламент візьметься за бюджет

Середа, 26 березня 2008, 13:56

Голова "Нашої України" В'ячеслав Кириленко сподівається, що на наступному пленарному тижні у сесійній залі парламенту вже буде рішення профільного комітету щодо внесення змін до бюджету, а також відбудеться перше обговорення цих змін.

Про це він заявив у середу під час візиту до Тернополя, повідомляє прес-служба блоку.

"Ми врахували в бюджеті багато своїх виборчих зобов’язань, зокрема, вісім із дев'яти соціальних ініціатив президента. Було враховано й зобов’язання наших партнерів по коаліції", - нагадав Кириленко.

За його словами, коаліція винесла рішення ухвалювати зміни до бюджету у березні.

"Ці зміни мають стосуватися кількох напрямків. Такими напрямками є збільшення фінансування війська України, збільшення видатків на енергозбереження, тому що це стає з кожним роком все більш актуальною проблемою, а також соціальні видатки", - підкреслив голова фракції.

"Ідеться, зокрема, про 20-відсоткові надбавки до посадового окладу сільським вчителям, лікарям та іншим бюджетникам, про які ми говорили під час виборів . Для цього потрібно додати до бюджету 3 мільярди гривень. Ми вже відправили відповідні звернення до прем’єр-міністра та уряду", - сказав Кириленко.

"Звичайно, зміни до бюджету стосуватимуться й інших питань. Буде розглянуто збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної пенсії, мінімальної зарплати та інших виплат", - підкреслив Кириленко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування