Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Мороза готуються до безстрокових акцій

Четвер, 27 березня 2008, 11:55

Спільна антинатовська акція лівих сил розпочнеться на Майдані Незалежності 31 березня о 12.00 і може носити безстроковий характер у випадку прийняття бухарестським самітом рішення про приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

Про це повідомляє прес-служба Соціалістичної партії, посилаючись на завідувача відділом теоретичної, ідеологічної та масово-політичної роботи Політради СПУ Михайла Коропатника.

Соцпартія звертається "до всіх небайдужих" із закликом прийти в цей день на Майдан Незалежності і виступити за збереження нейтрального позаблокового статусу України.

Крім того, СПУ повідомляє, що з самого ранку 1 квітня, коли в Україні перебуватиме з візитом президент США Джордж Буш, відбудеться блокування секретаріату президента Віктора Ющенка.

"Можливо, хоч президентське оточення підкаже своєму патрону та його американському гостю Бушу, що зобов’язання України бути нейтральною державою визнається міжнародним співтовариством обов’язковою нормою, відмова від якої в односторонньому порядку є недопустимою", - сподіваються соціалісти.

"Це також стане нагадуванням президенту США, що його країна є одним із гарантів неядерного статусу України", - переконані вони.

Як сказано в повідомленні, протягом декількох днів, починаючи з 31 березня, на Хрещатику в Києві буде функціонувати наметове містечко, представлене також і Соцпартією.

Там, зокрема, поширюватимуться інформаційні матеріали щодо НАТО, "виготовлені за кошти політичних партій, а не за рахунок державного бюджету", зазначають в Соцпартії, вказуючи, що "уряд Юлії Тимошенко виділив з Держбюджету 5 млн. грн. на просвітницькі програми і піар Північноатлантичного союзу".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: