Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко сподівається до осені дотиснути на газ

Четвер, 27 березня 2008, 12:53

Україна розраховує до осені завершити переговори з Росією про підписання довгострокової угоди про поставки газу.

Про це заявила прем`єр Юлія Тимошенко в четвер під час зустрічі з представниками дипломатичного корпусу, акредитованими в Україні.

"Ми сподіваємося на те, що стратегічна довгострокова угода із забезпечення України газом буде підписана якнайшвидше, але хотілося б, щоб це відбулося до осені, коли вже починається напруга з газового питання. Краще вирішити це влітку", - сказала Тимошенко.

При цьому прем`єр підкреслила, що на даний момент питання постачання природного газу в Україну врегульоване, але залишається декілька проблем, з яких мають бути знайдені рішення у процесі подальших переговорів між Україною і Росією.

Тимошенко зазначила, що підписані угоди між "Нафтогазом" і російським "Газпромом" регламентують постачання природного газу тільки на 2008 рік.

"Але Україна почала переговорний процес для підписання стратегічної довгострокової угоди між Україною і Росією про постачання газу, в якій буде прогнозований підхід до формування ціни", - сказала вона.

"У нас зараз є певний лаг часу, щоб ми зрозуміли, якою буде, в тому числі й динаміка цін на транзит природного газу територією України", - пояснила Тимошенко.

УНІАН

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: