Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Китаї порушили справу про загибель "Нафтогазу"

Четвер, 27 березня 2008, 14:08

Генпрокуратура Гонконгу порушила кримінальну справу за фактом загибелі моряків, які знаходяться на борту українського судна "Нафтогаз-67", і допитує моряків, які вижили.

"Зараз їх допитують як учасників аварійно-транспортної події. З'явилися тіла, і це стало основою для відкриття кримінальної справи", - повідомив перший заступник міністра транспорту й зв'язку України Василь Шевченко.

За його словами, рятувальникам поки не вдалося знайти тіла інших членів екіпажу, оскільки водолазні роботи ускладнюються сильною течією й поганою видимістю.

Шевченко також додав, що китайське судно зараз арештоване. Однак китайська влада не підпускає на його борт членів української слідчої групи, зазначив представник українського міністерства, передає "Інтерфакс-Україна".

"Дві години наша група намагалася потрапити на судно, але нас не пустили. Ми зустрічалися з керівниками морського департаменту, поліції, зверталися в МЗС і міністерство транспорту. Думаю, ця проблема буде вирішена, принаймні, нам дали такі обіцянки", - сказав Шевченко.

Як повідомлялося, 22 березня в Південно-Китайському морі в протоці між найбільшим тут островом Лантау й Новими територіями Сянгану (Гонконгу), приблизно в 4 кілометрах східніше аеропорту Чек Лап Кок в умовах туману сталося зіткнення українського судна "Нафтогаз-67" із величезним китайським сухогрузом "Яохай".

У результаті катастрофи українське судно, отримавши 4-метрову пробоїну, затонуло протягом декількох хвилин. На борту українського судна було 25 осіб. Сім членів екіпажу - 6 громадян України і 1 громадянин Китаю - врятовані.

Станом на четвер знайдені тіла двох моряків, доля ще 16 осіб невідома.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування