Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Вінському вистачило українських пісень лише на два дні?

Четвер, 27 березня 2008, 18:19

Міністр транспорту і зв`язку Йосип Вінський вніс зміни до плану заходів щодо підвищення рівня використання української мови у сфері транспорту і зв`язку.

План затверджений наказом Міністерства транспорту і зв`язку України від 25.03.2008 №332.

Як повідомили УНІАН у прес-службі відомства, відповідний наказ міністр підписав сьогодні.

Згідно з наказом, у позиції 11 слова "а на залізничному і авіаційному транспорті – виключно українською" замінено словами "відповідно до законодавства".

Раніше наказом міністра транспорту і зв`язку (№332 від 25 березня) "з метою вирішення основних проблем з використанням української мови, забезпечення її повноцінного функціонування на транспортно-дорожньому комплексі і в галузі зв`язку", передбачався повний перехід цього року на українську мову при обслуговуванні пасажирів на транспорті, вокзалах, аеропортах; переклад українською мовою нормативних актів, технічної документації, правил, інструкцій, які раніше були видані російською; виготовлення квитків на проїзд в усіх видах транспорту територією України тільки українською мовою тощо.

При цьому, було доручено транслювати музичну (пісенну) продукцію "переважно українською мовою, а на залізничному і авіаційному транспорті – виключно нею".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування