Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Нова партія буде рухати Ющенка на схід

Четвер, 27 березня 2008, 18:20
Створення партії "Єдиний центр" є логічним продовженням процесів, що відбуваються в партії "Народний союз "Наша Україна" (НСНУ), і нова партія буде займатися підготовкою до президентських виборів, вважає член політради партії НСНУ Ігор Жданов.

"Створення даної партії є логічним продовженням процесів, що відбувалися в "Наший Україні", - сказав Ігор Жданов в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер, коментуючи створення нової партії.

Жданов нагадав, що частина народних депутатів і членів партії НСНУ, орієнтованих на главу секретаріату президента Віктора Балогу, вийшли зі складу партії "Наша Україна" і створили нову партію.

"У цілому, відбувається процес реструктуризації політичного середовища", - відзначив член політради партії НСНУ, додавши, що ці процеси, насамперед, зв'язані з підготовкою до майбутньої президентської виборчої кампанії.

При цьому Жданов відзначив, що в середині самої фракції "Наша Україна - Народна самооборона" у парламенті є "деякі протиріччя, відсутність координації і взаємодії між "Наший Україною" і президентом, між секретаріатом і частиною фракції "Наший України".

"Тому виглядає абсолютно логічним створення цієї партії, що буде займатися підготовкою організаційних структур до майбутніх президентських виборів", - відзначив член політради НСНУ.

За словами політика, "ця партія буде позиціонувати себе як проект, що буде намагатися об'єднати дві частини України - Схід і Захід України". За його словами, ця партія спробує "залучити у свої ряди еліту східних регіонів України, можливо, це буде частина еліти, що зараз знаходиться в рядах Партії регіонів".

Він відзначив, що в такий спосіб буде реалізовуватися стратегія для президента просування еліт у південно-східні регіони України.

Відповідаючи на питання про те, чи не може створення партії "Єдиний центр" стати початком кінця партії "Наша Україна", Жданов відзначив, що не ставив би в такий спосіб питання. "Це буде конкуренція з "Наший Україною" за звання найбільшої пропрезидентської партії", - підкреслив Жданов.

"А от хто переможе в цій конкуренції - це ще питання", - відповів член політради.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування