Тимошенко хоче проникнути в таємницю банків

1 перегляд
Четвер, 27 березня 2008, 19:50

Міністерство фінансів пропонує надати Державній контрольно-ревізійній службі право на отримання інформації, що містить банківську таємницю.

Відповідний законопроект, розроблений Мінфіном, схвалив на засіданні в середу Кабінет міністрів України, повідомляє УНІАН.

"Документ розроблений з метою запобігання неефективному використанню бюджетних коштів, державного і комунального майна і посилення відповідальності за незаконне, нецільове використання бюджетних коштів", – наголошується в повідомленні міністерства.

Зокрема, в законопроекті встановлений чіткий перелік бюджетних порушень і порушень законодавства з фінансових питань з одночасним збільшенням розміру адміністративного стягнення і терміну його застосування за вчинені порушення, введена адміністративна відповідальність за неправомірне використання комунального майна.

Крім того, законопроектом пропонується посилити відповідальність державних менеджерів за використанням бюджетних коштів.

Також у документі встановлений обов`язок суб`єктів господарювання державного сектора економіки одержувати узгодження відповідних органів державної влади на участь в управлінні або на створення інших суб`єктів господарювання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua