Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк каже, що "процес пішов"

Понеділок, 31 березня 2008, 17:48

Спікер Арсеній Яценюк сподівається, що цей пленарний тиждень пройде у Верховній Раді без блокувань.

Про це він сказав після погоджувальної ради у понеділок журналістам.

Яценюк висловив сподівання на конструктивну роботу збоку меншості, незважаючи на те, що минулий пленарний тиждень у парламенті завершився блокуванням трибуни.

"У нас дуже конструктивний парламент. Він намагається максимально уникати таких речей, як блокування. Ну, зрідка буває, але ми вже навчилися з цим справлятися. Ви ж бачите, що сьогодні питання щодо блокування не стояло. Так що процес пішов", - сказав він.

Коментуючи ситуацію з обранням його заступників, Яценюк сказав, що остаточне рішення з цього приводу він прийматиме після того, як отримає кінцеву відповідь від меншості і коаліції щодо їхніх кандидатур.

За його словами, в разі, якщо пропозиції не надійдуть до вівторка, до календарного плану засідань можуть бути внесені зміни, згідно з якими поточний тиждень буде не пленарним, а пленарними будуть наступні два.

Крім цього, Яценюк наполягає на внесенні змін до регламенту, які врегулюють діяльність опозиції.

"Бо коли ми в більшості, ми весь час забуваємо про це, а коли ми в опозиції, то дивуємося, чому раніше чи пізніше не внесли відповідні зміни", - сказав він.

Також спікер наполягає на тому, щоб присвятити один пленарний день розгляду земельних питань.

Він висловив сподівання, що найближчим часом уряд внесе на розгляд парламенту Земельний кадастр та інші необхідні для цього законопроекти.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування