В БЮТ зізналися, що готуються до президентських виборів

Понеділок, 31 березня 2008, 17:59

Сьогодні політичний Блок Юлії Тимошенко готується до виборів президента України, відзначає народний депутат України, член політбюро партії ВО "Батьківщина" Геннадій Задирко.

Про це він сказав у понеділок на прес-конференції в Донецьку, повідомляє УНІАН.

"Сьогодні ми на правильному шляху, ми сьогодні ставимо перед собою серйозні завдання, ми готуємося до президентських виборів, не будемо це приховувати", - заявив Задирко.

І додав: "Усі знають, що на носі президентські вибори. Всі знають, що в 2010 році буде новий Президент у нашій країні". Депутат не став називати передбачувану кандидатуру майбутнього Президента і сказав тільки: "У мене немає ніяких сумнівів, буде сильний".

"Ми чудово розуміємо, що одне з основних завдань політичної партії – це політична боротьба і участь у виборах, - повторив Задирко. - Безперечно, наша політична сила братиме участь у президентських виборах, і в цьому немає ніяких сумнівів".

"Тому ми сьогодні, безперечно, працюємо над зміцненням кадрового потенціалу, працюємо над зміцненням партійних організацій", - додав народний депутат.powered by lun.ua