Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Бютівець і комуніст вирішили допомогти Тимошенко в боротьбі з цінами

Понеділок, 31 березня 2008, 19:32

Народні депутати Євген Сігал (фракція БЮТ) і Олександр Ткаченко (фракція КПУ) пропонують установити граничну торговельну націнку на соціально значимі продукти харчування на рівні не вище 15% від оптово-відпускної ціни виробника.

Відповідний проект закону зареєстровано у парламенті, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Документ відносить до соціально значимих продуктів житнє і пшеничне борошно, хліб, хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, свинину, яловичину, м'ясо птаха, яйця курячі, м'ясні і ковбасні вироби (крім сирокопчених і сиров'ялених), молоко, сметану, кефір, ряжанку, сири кисломолочні, сіль, цукор, соняшникову і кукурудзяну олію, капусту білокочанну, картоплю, буряк і моркву.

При цьому, відповідно до законопроекту, уряд може уточнювати цей перелік.

Законопроект установлює, що підприємства оптової і роздрібної торгівлі повинні проводити розрахунок з постачальниками соціально значимих продуктів у термін не пізніше трьох банківських днів із дня одержання виторгу від реалізації цих продуктів.

Документ дозволяє передпродажну підготовку м'яса (обвалку, оброблення на частини, фасовку, упакування) тільки в спеціально призначених цехах.

Раніше Міністерство економіки запропонувало дозволити місцевим органам влади встановлювати не більш ніж 12%-й граничний рівень рентабельності виробництва борошна, хліба, макаронних виробів, круп, цукру, яловичини, свинини, м'яса птаха, варених ковбас, молока, сиру, сметани, вершкового масла і соняшникової олії, курячих яєць.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування