Ющенко запросив єгипетських бізнесменів і заговорив про "відлуння цивілізації"

Четвер, 10 квітня 2008, 09:25

21-23 травня в Києві відбудеться засідання українсько-єгипетської комісії.

Про це заявив президент України Віктор Ющенко, виступаючи на українсько-єгипетському бізнесі-форумі в середу в Каїрі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми домовилися, що в травні цього року буде засідання українсько-єгипетської урядової комісії", - сказав президент.

Звертаючись до ділових кіл Єгипту, Ющенко зазначив, що хотів би, щоб представники єгипетського бізнесу відвідали Україну в цей час – 21-23 травня – і стали учасниками бізнесу-форуму.

"Ми добре підготуємо українську аудиторію й українські пропозиції" (до цього заходу), - запевнив глава української держави.

Він також запросив єгипетських бізнесменів взяти участь у щорічних зборах Європейського Банку, які відбудуться в Україні 28 травня і на які запросять понад 5 тисяч бізнесменів із різних країн.

Крім того, Ющенко повідомив, що Україна і Єгипет мають намір розглянути питання про організацію в Україні виставки з експонатів Єгипетського національного музею.

"На рівні міністрів культури України і Єгипту буде розроблено питання про організацію в Україні виставки каїрського музею археології" (Єгипетський національний музей), - сказав він в інтерв'ю журналістам у Каїрі.

На думку президента України, дана експозиція буде "надзвичайно цікавою", оскільки "українська нація завжди цим питанням цікавиться, тому що це відлуння однієї з провідних цивілізацій людства, і завжди хочеться до неї доторкнутися".powered by lun.ua