Тимошенко зняла комуністку, яка мучила "НУ-НС" і Ющенка

П'ятниця, 11 квітня 2008, 09:18

Кабінет міністрів звільнив Ольгу Гінзбург із посади голови Державного комітету архівів.

Про це повідомив журналістам міністр Кабінету міністрів Петро Крупко, інформує "Обком" із посиланням на "Українські новини".

Крупко зазначив, що звільнення відбулося за пропозицією міністра культури і туризму Василя Вовкуна.

Раніше, у четвер 10 квітня, лідер фракції "НУ-НС" В'ячеслав Кириленко заявив, серед іншого, що його політична сила вимагає від уряду "врешті-решт, звільнити главу Держкомархіву комуністку Ольгу Гінзбург".

За його словами, вона "не тільки не має гуманітарної освіти, а веде на цій посаді активну антиукраїнську діяльність, переслідує відомих фахівців архівної справи, заявляє про наміри засекретити інформацію про злочини комуністичного режиму".

Кириленко також нагадав, що відповідно до коаліційної угоди на посаду голови Держкомархіву має бути призначений представник "НУ-НС".

Ще раніше президент Віктор Ющенко, критикуючи кадрову політику прем'єра Юлії Тимошенко, нагадав, що на посаді керівника Держкомархіву досі залишається комуністка, заявивши, що Гінзбург "зловживає своїм службовим становищем для перешкоджання державній політиці встановлення історичної справедливості".powered by lun.ua