Томенко набивається фракцією у гості до Ющенка

П'ятниця, 11 квітня 2008, 14:35

Член фракції БЮТ Микола Томенко переконаний, що зустріч президента Віктора Ющенка з фракцією БЮТ могла би посприяти зміцненню демократичної коаліції.

Депутат визнає наявність кризи в коаліції, повідомляє прес-служба Томенко.

"Але ця криза не є кризою ідеологічних протиріч, а є кризою радше відсутності системних комунікацій і прямого діалогу між усіма учасниками коаліції", - зауважив він.

Томенко звернув увагу на те, що фракція БЮТ "жодного разу не мала можливості зустрітися з президентом, щоб поінформувати його про бачення фракцією спільної роботи президента, уряду та парламентської коаліції".

"Так сталося, що останнім часом про позицію стосовно діяльності БЮТ Віктора Ющенка інформують політичні посередники, і очевидно, що здебільшого ця інформація не відповідає дійсності", - зазначив депутат.

"Коли йдеться про законопроекти, які передбачені у коаліційній угоді, то БЮТ чітко дотримується взятих на себе зобов'язань", - наголосив він.

Томенко зазначив, що "є випадки, коли поточні законодавчі ініціативи, що виходять від імені президента, не знаходять підтримки парламенту".

"Але це стосується насамперед тих документів, які "на скору руку" підготовлені секретаріатом президента і не погоджені ані з урядом, ані з парламентською коаліцією", - пояснив депутат.

Для прикладу він назвав законопроекти, пов'язані з механізмом ліцензування та стандартизації, які не підтримані абсолютною більшістю фракцій парламенту включно з представниками "НУ-НС".

На переконання Томенка, для того, щоб в рамках коаліції існувала довіра, мусить бути відкритий діалог без політичних посередників.

"Президент практикує зустрічі з "НУ-НС". Тому було б справедливо, щоб Віктор Ющенко зустрівся і з іншим суб'єктом демократичної коаліції - фракцією БЮТ", - вважає депутат.powered by lun.ua