Тимошенко пояснила, чому залишила "РосУкрЕнерго"

Понеділок, 14 квітня 2008, 08:43

"РосУкрЕнерго" поки залишається в постачаннях газу в Україну за наполяганням російської влади і "Газпрому".

Про це прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила в інтерв'ю каналу "1+1" у неділю ввечері, відповідаючи на запитання про ринок газу в Україні і причини, чому не вдалося позбутися усіх посередників на ринку газу країни.

"Ми забрали внутрішнього посередника – "УкрГаз-Енерго", це той посередник, який на корумпованій основі узурпував весь ринок України, сьогодні ми на внутрішній ринок газу повернули НАК "Нафтогаз України" і весь обсяг газу буде отримувати від Росії і віддавати в Україну саме НАК "Нафтогаз України", - сказала вона.

"Зараз за наполяганням російської влади, за наполяганням "Газпрому" ще якийсь час вони хочуть залишити "РосУкрЕнерго", але ця компанія не буде заходити в Україну, вона буде на російській території віддавати газ НАК "Нафтогаз України", - цитує Тимошенко "Інтерфакс-Україна".

"Таким чином, те, що повертається на внутрішній газовий ринок України НАК "Нафтогаз України", дає всі підстави говорити, що бюджет НАК "Нафтогаз України" буде збалансовано й українська газотранспортна система буде захищена. Це означає, що банкрутства НАК уже не буде", - підкреслила прем'єр.powered by lun.ua