Кириленко просить БЮТ врятувати коаліцію

Понеділок, 14 квітня 2008, 19:23

Лідер НУ-НС В’ячеслав Кириленко заявляє, що доля демократичної коаліції буде врятована, якщо у вівторок фракція БЮТ не буде голосувати за проект постанови про утворення тимчасової спеціальної комісії з підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції.

Про це йдеться у заяві Кириленка по завершенні засідання ради коаліції у понеділок, повідомляє прес-служба НУ-НС.

"Загальні збори демократичної коаліції були проведені сьогодні з однією метою - врятувати коаліцію. А вона буде врятована, якщо завтра фракція БЮТ не буде голосувати за проект постанови про утворення тимчасової спеціальної комісії з підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції", - сказав він.

"При чому – не голосувати разом з фракціями Партії регіонів та комуністів", - заявляє Кириленко.

Він підкреслив, що у фракції "Наша Україна – Народна Самооборона" "це єдине прохання до партнерів по коаліції".

Кириленко також зазначив, що цьому питанню було присвячене практично все об`єднане засідання коаліції.

"Партнери по коаліції взяли паузу для того, щоб прийняти рішення. У них сьогодні відбудеться засідання фракції. І ми очікуємо, що рішення їхньої фракції буде таким, що дасть змогу зберегти коаліцію", - заявив Кириленко.

Водночас джерела "Української правди" повідомляють, що рада коаліції на своєму засіданні у понеділок ухвалила звернення до президента Віктора Ющенка з вимогою звільнити голову його секретаріату Віктора Балогу.powered by lun.ua